AĞAÇ EVİMİZE Hoş Geldiniz! Palet Projelerine Yeni Başlayanlar İçin Kendin Yap ProjesiHerkesin kolaylıkla bulabileceği şeylerle bir ağaç ev yapabilirsiniz.

Bugün biraz maceracı olup, keyifli bir ağaç ev yapmaya karar verdik. Çocukken hepimizin hayali olan türden bir tane. Bu, biraz dinlenip zihninizi boşaltmak istediğinizde harika bir yer olabilir. Öncelikle dört, uzun, sivri odun parçası alın ve ağaç eviniz için sağlam bir temel atın. Daha sonra herkes için gerekli olan daha fazla şey ekleyeceğiz.

Temeli yaptıktan sonra, zemini hazırlamak için dört tahta palete ihtiyacımız olacak. Sonra, onları zemine yerleştirip, düz bir yüzey haline getirmek için biraz tahta panel gerekecek. Ayrıca birbirine geçirmek için çivi kullanacağız. Herkesin bu harika ve şirin eve girebilmesi için minik bir merdiven ekleyeceğiz. Yeşil renge boyamamızın sebebi, doğayla iç içe olması. Dış cepheyi süslemesi için biraz çiçek kullanacağız ve ziyaretçilerimiz için girişe tatlı bir mat koyacağız.

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

———————————————————–
5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ
5 Dakikada Hallet Kizlar: https://is.gd/9e6Ptf
GERÇEK HİKAYELER: https://is.gd/HpUYgh

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *