Behu gati me mua/Makeup per perditshmeri/Palete sysh cilesore me cmim ekonomik?Pershendetje te emblat e mia 🙂
Kete here vendosa te vi me nje video pak ndryshe ku ju tregoj makeup qe une bej per perdita ne keto dite te ftohta dimri! Gjithashtu zbuloj pak me shume rreth paletes se Revolution Reloaded newtrals 3 e cila brenda pak koheve me eshte kthyer ne te preferuaren time!

Produktet:
Missha BB cream e kam mare tek faqja ne instagram @jk_skinbeauty
Foundation stick i Revolution , pluhuri per vetullat dhe paletat e Revolution tek @g__cosmetic
Paleta e Farmasi tek @farmasi_beauty.al
lapsin e Catrice tek Rossmann
Lipstick nga KIKo tek @splendid_cosmetic

#revolutionpalette #makeup #everydaylook #revolution #neutrals #makeupnatyral #ermis #thjeshtnatyrale #lekura #floke #kiko #kikomascara #misshabbcream #catricelipliner #kikolipstick

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *