Colectia mea de palete de machiaj



Produse mentionate:
Pretty Rich Too Faced: https://www.sephora.ro/machiaj/truse-seturi/ochi/pretty-rich-diamond-light-palette-464781.html
Paleta de la Tarte cred ca a fost editie speciala, nu o gasesc pe site.
Paleta iluminatoare Loreal: https://www.emag.ro/paleta-iluminatoare-l-oreal-paris-merry-metals-glow-5g-3600523515738/pd/DFH7ZNBBM/
Paleta blush-uri Loreal: https://www.topstar.ro/cumpara/paleta-fard-de-obraz-loreal-paris-infaillible-blush-paint-ambers-2896
Paleta Catrice Disney: https://rivier.ro/produs/daisys-signature-eyeshadow-palette-c02/?gclid=Cj0KCQjw0YD4BRD2ARIsAHwmKVn0whdHiX6Gbw5k9CRgVYw40NYXCu6nciHVLpqNdnboW0Kj-l-RKAgaAi7UEALw_wcB
Paleta Catrice Disney: https://rivier.ro/produs/minnies-signature-eyeshadow-palette-c01/
Paleta Makeup Revolution: https://www.notino.ro/makeup-revolution/golden-sugar-2-rose-gold-paleta-fard-de-obraz-cu-oglinda-mica/p-571826/?gclid=Cj0KCQjw0YD4BRD2ARIsAHwmKVmGDVaIXTU9WZto5wt32gC9o_I45yYFeFxQK6jCUK4_FrdPJlmdow8aAnKTEALw_wcB
Paleta Makeup Revolution: https://www.notino.ro/makeup-revolution/fortune-favours-the-brave-paleta-farduri-de-ochi-cu-oglinda-si-aplicator/p-571459/?gclid=Cj0KCQjw0YD4BRD2ARIsAHwmKVmzvhwZ-uOgWJsqqQ48nNDbd8v0zt0sgSNCeWaSTvPhcS0iIbSIduQaAqWhEALw_wcB
Paleta The Balm: https://www.douglas.ro/p/thebalm-nude-tude-eyeshadow-palette-851085?number=851085&gclid=Cj0KCQjw0YD4BRD2ARIsAHwmKVmKcc9gXAiJDh9YtqXdK0DFMTOi4fY0WdMw_9WOpcl_7ZidkQmUAwoaAqONEALw_wcB
Bourjois Delice de Poudre: https://www.notino.ro/bourjois/bourjois-delice-de-poudre-paleta-luminoasa/p-15968548/?gclid=Cj0KCQjw0YD4BRD2ARIsAHwmKVmukWTiMv3sXUe4n3_4tvC-_v3Ln7ZIgEq7XaAMzBWKuI2N77zJLYkaArgGEALw_wcB
Bourjois Beau Regard: https://www.notino.ro/bourjois/beau-regard-paleta-farduri-de-ochi-cu-pensula/p-16038477/?gclid=Cj0KCQjw0YD4BRD2ARIsAHwmKVkLaeQGLZdRo1USyJpQEwQuj8-KTo3fToPNfTHS5UO16VQJrxr4VmsaAq7CEALw_wcB
Paleta Benefit: https://makeup.ro/product/478306/
Paleta Essence: https://www.emag.ro/paleta-de-farduri-essence-all-about-03-roses-9-5-g-4250947543160/pd/D3M649BBM/
Paleta Maybelline: https://www.parfimo.ro/maybelline-the-blushed-nudes-fard-de-pleoape-pentru-femei-9-6-g/?gclid=Cj0KCQjw0YD4BRD2ARIsAHwmKVmEfeH33C292I0ZPl9IqfskPQx40GGGvh3CyUJ7mIdTu7D2f8GK2_4aAkM_EALw_wcB
Bella Pierre: https://www.bellapierre.com/peach-blossom-eyeshadow-palette.html
Melkior: https://www.melkior.ro/rezerva-fard-pleoape-copt-3gr_p6142
Paleta Ingrid: https://www.elefant.ro/paleta-farduri-de-pleoape-ingrid-cosmetics-nude-25-g_ad64a895-df52-405c-b821-b4016309462e?gclid=Cj0KCQjw0YD4BRD2ARIsAHwmKVl0IwSc3NRAyxemx0-dmOP2Ajersj_JpXB9pgha5yTa7BS7K5wifswaAj5aEALw_wcB

Boys`n Berries Sunset Beach: https://makeupshop.ro/pagina/produs/categorie/ochi/fard-de-pleoape/produs.8708-paleta-farduri-boys-and-039-n-berries-14k-pro-eyeshadow-palette-sunset-beach
Pretty eyes Douglas: https://www.douglas.de/Make-up-Teint-Sets-%2526-Paletten-Douglas-Collection-Lidschatten-Pretty-Eyes_productbrand_5000006002.html
Paleta contouring Douglas: https://www.douglas.de/Make-up-Teint-Contouring-Douglas-Collection-Paletten-%26-Kits-Mini-Contouring-Palette_productbrand_3001054120.html

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *